Nabídka

  

Co fotografuji?

Je pro mě velkým koníčkem, baví mne dělat radost majitelům zvířátek a nic mne nepotěší víc, než když se jim fotografie s jejich čtyřnohými miláčky líbí. Proto si vám dovoluji nabídnout fotografování vašich koní, psů i jiných zvířátek. Jsem velice ráda za každého modela či modelku. Ve fotografování se nebráním ničemu, i když jiné oblasti už mi tak nejdou, ale již mám na kontě několik svadeb a fotografování slečen. Nebránila jsem se např. ani nafocení květinek pro zahradnictví. Problémem nejsou ani závody, výstavy, koňské nebo psí akce. Proto jestli se vám má tvorba líbí a máte zájem o nafocení neváhejte mne kontaktovat. Můžete hned několika způsoby na e-mail, do knihy návštěv nebo přes facebook.

Kde fotografuji?

 Převážně se pohybuji v Plzeňském a Českobudějovickém kraji, ale nic není překážkou a mohu navštívit i jiná místa. Opět vše záleží na domluvě. Nevlastním auto ani řidičský průkaz takže se na místa fotografování dopravuji vlakem, autobusem nebo za spolupráce zájemců o fotografování.

Kolik to stojí?

A co si za focení beru? Jelikož je to opravdu můj koníček a focením si nesnažím vydělávat, nechávám si proplatit pouze cestovné na místo fotografování + poplatek za poštovné a zabalené cd s fotografiemi ,pokud fotografie zasílám poštou. Odměna na víc je ponechána čistě na majitelých fotografovaných zvířátek. Je-li fotografování zvířátek v místě mého bydliště, ocením jako odměnu např. prázdná DVD. Avšak v případě komerčního použití mých fotografií vše záleží na individuální domluvě dle druhu a způsobu použití fotografií. U svateb si účtuji jednotnou a velmi levnou taxu. U promo fotografií atd. opět vše záleží na domluvě, avšak pěněženku vám to nezrujnuje :-)

Kde se pak mohou fotografie objevit? 

Vaše zvířátka, tedy pokud se fotografie podaří, se mohou poté objevit na pohlednicích, plakátech nebo u článků v časopise Koně a Hříbata. Na přání z nich lze také vyrobit přívěsky na klíče atd. Máte-li tip na farmu, ranč, koňskou akci či koníka, který by si zasloužil článek v časopise rozhodně neváhejte a napište mi :-)

Co a jak aneb výroba ohlávek a obojků?

Určitě jste si všimli, že se věnuji i výrobě předváděcích ohlávek pro koně a obojků pro pejsky. Jedná se o doplňkovou činnost, která mne velmi baví. Celý výrobek je vyráběn ručně bez pomoci šicích strojů, proto je jejich výroba velmi pracná. Ohlávky dělám, jak pro sebe na fotografování a je-li čas (a že nápadů je spousta:-)), tak i na objednávku. Na objednávku je ovšem vyrábím pouze v omezeném množství, jelikož ,jak jsem se již zmínila, je to velmi časově náročné. Jelikož se tedy jedná o čistě ruční práci, nemohu dělat jednu ohlávku za druhou. Pokud vás nějáký výrobek zaujal a chtěli byste pro pejska nebo koníka taky takový napište mi a dohodneme se :-)

 

Pro podrobnější informace mne kontaktujte na: elejsa@seznam.cz