Fotosoutěže

Zde se můžete podívat na archivaci mé účasti ve fotosoutěžích, doprovázené buď výhrami nebo zajimavými komentáři od profi fotografů:)

 Fotosoutěž Svět koní

Časopis svět koní vypsal fotosoutěž a tak jsem neváhala a rozhodla se zkusit své štěstí. Pro zatím byla vypsána dvě témata na květen jsou to HŘÍBÁTKA do tohoto kola jsem poslala fotografii hřebečka Gonacha s Honzíkem:

a na červen bylo vyhlášeno téma CHOVÁNÍ KONÍ, do kterého jsem zaslala fotografii klisny bránící své hříbě.

Tak uvidíme jak si fotografie v soutěži povedou.

 

1.kolo 2011 fotosoutěže na koniny.ic.cz

Opět jsem se zúčastnila fotosoutěže na koniny.ic.cz, kam jsem poslala fotografii z farmy Mefisto v podzimních barvách. Hlasovat můžete ZDE a fotky s komentářema porotců můžete vidět ZDE. Fotografie č. 12 dostala celkem od porotců 105 bodů, což není vůbec špatné hodnocení a jsem s ním spokojena.

Jednodenní kurz s Věrou Markovou

Na stránce koniny.ic.cz (přesněji ZDE) jsem vyhrála jednodenní kurz focení s Věrou Markovou!

1.místo ve fotosoutěži na téma: "Ze závodů"

3. kolo fotosoutěže na koniny.ic.cz, 80 bodů (Vítězná fotografie měla 99 bodů)

 Do třetího kola fotosoutěže na koninách jsem poslala kamarádku Anežku na svém kříženci appaloosy Rudovi, fotka zachycovala vztah a důvěrů těch dvou. Prototu nadchl nápad avšak ne technické provedení fotografie (a oblečení jezdkyně na fotce:D). S fotkou jsem od porotců nasbírala 80 bodů.

 

 7.fotosoutěž fotosoutěž na konicci.cz na téma ,,Hledá se největší fešák" - 1.místo

V téhle soutěži šlo o to naparádit koníka a zaslat tam jeho fotografii. Já jsem soutěžila s fotografií valacha Lanthea (shagya arab) v majetku Lucie Švecové z JK Shagya Zborovice, foceného na mnou vyráběné arabské předváděcí ohlávce. Výsledky ZDE

6. fotosoutěž  na koniny.ic.cz 2.kolo 2010 - 103 bodů od porotců = o sedm bodů méně než vítězná fotografie 

Známá fotosoutěž fotografií koní má dvě části: hlasování veřejnosti najdete ZDE, má fotografie soutěží pod číslem 20 a hlasování odborné poroty, komentáře k mé fotografii najdete ZDE. Druhého kola v roce 2010 se účastním s touto fotgrafií haflinga Tima z farmy Cihelna ve Volenicích:)

 

5. fotosoutěž města Strakonice na téma Zimní Safari - 3.místo

Město Strakonice vyhlásilo soutěž o nejlepší fotku ze zimního hradního Safari. Jedná se o fotky z hradního příkopu, který obývají miniovečky, shetland pony a kozy. Všechny přihlášené fotografie si po vyhlášení budete moci prohlédnout do poloviny května 2010 na výstavě ve foyer Městského úřadu Strakonice.Slavnostní vyhlášení proběhlo v kanceláři odboru životního prostředí ve Strakonicích. Já se soutěže účastnila s touto fotografií místního flémujícího poníka:)

 4.fotosoutěž na koniny.ic.cz 1.kolo 2010 - 67 bodů od porotců, vítězná fotografie měla 100 bodů

Po roce jsem se vrátila k soutěžení na koniny.ic.cz, hlavně proto abych se dozvěděla odborný názor na fotku od poroty. Jejich výroky si k fotce můžete přečíst ZDE!

 

3. fotosoutěž na superdog.cz na téma O Super zimního psa - 2.místo

Tak jsem to zkusila jednou i s fotkou pejska a v.yplatilo se. Konkrétně s fotkou Bernského honiče, feny Daisé z hřebčína Viklan Kadov. Oficiální výsledky si můžete prohlédnout TADY!

2. fotosoutěž na konicci.cz na téma "Oči, okno do duše" - 1.místo

výsledky najdete TADY :) i zde jsem výhru nečekala a na své vítězství jsem přišla až díky žádosti webmasterky portálu používat mé fotografie v jejich databázi plemen:) K prvnímu místu mi pomohla fotka: oko haflinga Tima

1. fotosoutěž na koniny.ic.cz 1.čtvrtletí 2009 - 2.místo v hodnocení odbornou porotou

Vůbec moje první účast ve fotosoutěži byla s fotkou Shagya arabky Vločky. Tato fotka byla pořízena tehdy mým prvním foťákem Canon S5 IS doplněném o telepředsádku. Jednalo se o portál koniny.ic.cz který tyto fotosoutěže pořádá pravidelně. Nejcennějším na této soutěži je hodnocení a komentáře specializovaných fotografů na koně. Dále je doplněna hlasováním veřejnosti, což nepovažuji moc za objektivní. K mému překvapení jsem zjistila až po upozornění mé známé (jelikož jsem na účast v soutěži úplně zapomněla), že jsem v hodnocení poroty s touto fotografií obdržela druhé místo jen pouhé dva body za vítězem:) ZDE se můžete podívat na hodnocení fotografie.